Tabliczki ostrzegawcze

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą tabliczek ostrzegawczych. Tego typu akcesoria są bardzo popularne przede wszystkim wśród właścicieli domków z ogródkiem, którzy zawieszają je na furtce lub bramie ostrzegając, że po terenie posesji swobodnie biega pies. Mogą się jednak również stać ciekawą ozdobą pokoju.

Czytaj więcej

Uwaga Pies!

Zawieszanie tabliczki na bramie wjazdowej na posesje, nie jest jedynie dobrym zwyczajem, ale również wymogiem prawnym. Zgodnie z Ustawą o ochronie danych z dnia 21 VIII 1997 r. każdy właściciel prywatnej posesji, po której biega pies musi zawiesić przed wejściem widoczną informację z napisem Uwaga Pies! lub z jej wizerunkiem – dokładny wygląd tabliczki nie jest narzucony, ale musi być ona widoczna i dawać jasny komunikat. Dodatkowo, jeżeli nasz pies należy do rasy psów uznawanych za agresywne, na tabliczce musi się znaleźć napis: Uwaga zły pies!

Jakie tabliczki ostrzegawcze znajdziesz w naszej ofercie?

W Bakado możesz kupić tabliczki ostrzegawcze z unikatowym designem, który został stworzony przez naszych projektantów. Wszystkie tabliczki są wykonane ze spienionego tworzywa PCV, dzięki czemu są odporne na działanie promieni słońca oraz na złe warunki atmosferyczne. Oferujemy tabliczki w różnych rozmiarach, z różnymi wzorami. Umieszczone na nich napisy mogą być w języku polskim lub angielskim.

Zapraszamy do zakupów!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

tabliczka Uwaga mieszka z nami pies fronttabliczka Uwaga mieszka z nami pies zbliżenie

Tabliczka Uwaga mieszka z nami pies

19.99

Jest to niezwykle elegancka tabliczka ostrzegawcza.

Jej biały kolor podkreśli estetykę każdego wejścia a bardzo czytelny napis z przepiękną czcionką dodaje jej niesamowitej elegancji.

uwaga pies z łapąuwaga pies z łapą tabliczka

Tabliczka Uwaga pies z łapą

19.99

Nowoczesna i bardzo czytelna tabliczka ostrzegawcza.

Proste kształty idealnie pasują do nowoczesnej zabudowy.

Butelkowa zieleń połączona z szarością wygląda po prostu bajecznie.